RCEN Studenec – 28.5.2016


Ve Studenci se nás na soutěži RCEN sešlo 5, a to musel létat i ředitel soutěže 🙂 Konkurence současně pořádaných soutěží F5J a RCEV byla neúprosná. Na druhou stranu, většinu pilotů (tj. 3 🙂 ) ve Studenci by na výškoměry nikdo nedostal.
Číst →

RCEN Suché – 24.4.2016


Zima, vítr, dokonce sníh 🙂 , navzdory tomu ale výborná nálada, zvláště když vylezlo sluníčko. Taková byla „soutěž v přistávání na čáru“ kategorie RCEN v modelářské oáze v Suché.
Číst →

RCEN – Roudnice n. L. 26.9.2015


Roudnická enka již několik let po sobě uzavírají sezónu soutěží a zahajují sezónu dílenskou. V sobotu se za téměř ideálního „enkařského“ počasí (jen slabý vítr a zatažená obloha, aby se dalo létat vysoko 🙂 ) sešlo 11 pilotů.
Číst →

RCEN – Suché 2.5.2015


Nádherné prostředí s výhledem na Milešovku, termické počasí se spoustou stoupáků a hlavně splněný sen v podobě obou mých synů v soutěži, to byla soutěž RCEN v Modelparku Suché. Tímto se předem omlouvám většině účastníků, zejména těm, kteří se zde nenajdou 😉 , že tento příspěvek je především o mých klucích.
Číst →

RCEN a RCEV – Suché 23.-24.8.2014


Kluci z MK Severka pod vedením Jardy Imiolka a Rudy Rady v úžasném prostředí Modelparku Suché uspořádali dvoudenní soutěžní polétání v kategoriích “přistávání na čáru” (RCEN v sobotu) a “malých výškoměrů” (RCEV v neděli). V sobotu se nás sešlo 16, v neděli 12, od počasí jsme si užili od všeho trochu, jenom větru o trochu víc než trochu 😉 , ale i to k soutěžení patří.
Číst →