Archiv rubriky: DX9

Solius a DX9

Solius je v současné době můj nejlétanější model. Venčím ho (a vlastně i sebe) v průměru dvakrát týdně, ani ho nevyndávám z auta. Již jsem vychválil jeho vzhled i letové vlastnosti, teď ještě dál dalších postřehů.

Rubriky: DX9, Modely | Napsat komentář

GPS v DX-devítce

Zamiloval jsem se do samokřídla, létá sice hůř než normální modely, ale pro ten jeho vzhled mu to odpouštím. Jak jsem psal, pořídil jsem si GPS telemetrii, v ASW jsem toho moc nenaměřil, tak jsem modul nainstaloval do „Žraloka“.

Rubriky: DX9 | Napsat komentář

Castor v DX-devítce

Možnosti DX9 objevuji postupně, před časem jsem se rozhodl Castora do vysílače “napípat” znovu a lépe. Tento článek není průvodcem “krok za krokem”, spíše chci poukázat na některé možnosti vysílače a také popsat nastavení, s jakým létám.

Rubriky: DX9 | 14 komentářů

Drobky – 27.4.2014

Tak máme nového pilota. V pátek jsem ho odpojil od „učitele“ a v sobotu si odlétal první závody RCEN. V prvním kole sice zapsal výsledek 34 bodů (1:34 za let a -60 za přistání), ale ani mně se příliš nedařilo … Celý příspěvek

Rubriky: DX9, Názory | 1 komentář

Spektrum DX9

Po dlouhém váhání a rozhodování jsem si taky pořídil „wifinu“ v podobě RC soupravy Spektrum DX9. Kdybych měl říci, proč jsem dal Spektru přednost před Futabou, tak to bylo „mluvení“ a dvě vysílačové antény. A taky mě nalákaly modely „Bind-and-Fly“ … Celý příspěvek

Rubriky: DX9 | Napsat komentář