1. MS 2023


Včera na soutěži RCEV v Nové Pace jsme se domluvili, že by bylo škoda nevyužít prodlouženého víkendu. Rozhodování, zda bude lepší neděle nebo pondělí, vyhrála neděle – vítr měl být o něco málo slabší. Zalétali jsme si nádherně, ale stejně jsme odjížděli hodně smutní a zdrbnutí 🙁 .
Číst →

7. MS RCEV – 30. 10. 2022

Výňatky z e-mailové korespondence:
Neděle (den odlétání 6. MS): „Ahoj pánové, tedy připadám si jako žumpa – nasranej a vyčerpanej, přesto to byla parádní neděle, děkuji.“
Pondělí: „Vyslal jsem několik průzkumných emajlů ohledně ERES v neděli 30.10. NIKDO nemá čas.
Úterý: „… co kdybychom si dali v neděli RCEV repete?“

Dali jsme si, v neděli se nás v Manušicích sešlo šest.
Číst →

6. MS RCEV – 23. 10. 2022


Dneska začnu zprostředka, či vlastně skoro od konce. Na šestou manušickou soutěžičku jsem přijel v odhodlané náladě, ale protože už nemám oči jako dřív, či jsem to spíše s tou odhodlaností přehnal, dostal jsem „za uši“. Naštěstí to dobře dopadlo 😉 .
Číst →

RCEV Nová Paka a Hořice – 8. a 9. 10. 2022


Touto roční dobou už jsme měli být zalezlí v norách a věnovat se zimnímu spánku nebo stavění nových modelů, ale bylo ještě potřeba dolétat odložené soutěže – v sobotu v Nové Pace, v neděli v Hořicích. Tento článek pokrývá oba dny, takže je nechutně dlouhý – běžte si udělat kafe, než se pustíte do čtení.
Číst →

Přijel, zmokl, odjel…


Příprava na pozdně letní hořickou soutěž RCEV byla důkladná, bohužel (nebo naštěstí – uvažujíc páteční večer v Expivovaru) však marná, neboť jsme si zapomněli zajistit přízeň „toho nahoře“ 🙁 .
Číst →