RCEV Roudnice n. L. – 23. 7. 2023


Ve středu jsem psal Vláďovi, jestli se chystá do Roudnice, že hledám motivaci. Napsal, že se přihlásí, takže když on, tak já také. Předpověď byla větrná, v sobotu jsem ještě zkoušel Tomáše, jestli nechce soutěž přeložit, ale vyhnal mě 🙂 . Ráno bylo kouzelné, termické, s jen slabým větříčkem, prostě pláž 🙂 .
Číst →

RCEV H. Branná – 18. 6. 2023


V pátek mi volal Martin, že po poradě s Krakonošem překládá soutěž RCEV ze soboty na neděli. Měli jsme již od čtvrtku rodinnou sešlost v nedaleké Rokytnici nad Jizerou, takže jsme museli trochu upravit plány 🙂 . Krakonoš měl pravdu, neděle byla jako vymalovaná.
Číst →

RCEV Plzeň – 3. 6. 2023


Obvykle se říká „třikrát a dost“, pro sobotní plzeňskou soutěž RCEV by ale většině pilotů ani „tři škrtačky“ nestačily. Ani jsem nenašel neutrální fotku do titulku (ten můj zatracený hyenismus 🙂 ), ale reklama je taky dobrá, ne? Povšimněte si zejména krytu TEMNO 2.0 na počítač a koláčků 🙂 .
Číst →

1. MS 2023


Včera na soutěži RCEV v Nové Pace jsme se domluvili, že by bylo škoda nevyužít prodlouženého víkendu. Rozhodování, zda bude lepší neděle nebo pondělí, vyhrála neděle – vítr měl být o něco málo slabší. Zalétali jsme si nádherně, ale stejně jsme odjížděli hodně smutní a zdrbnutí 🙁 .
Číst →

RCEV Nová Paka – 29. 4. 2023


Meteorologové slibovali vítr a déšť. Bylo skoro bezvětří a kvůli vodě jsme soutěž přerušili jen dvakrát 😉 . Na skvěle připraveném letišti Brdo se nás sešlo 16 pilotů, létalo se 5 kol ve třech skupinách.
Číst →