Archiv rubriky: RCEV

Manušická RCEV „srandasoutěžička“

V neděli jsem dostal e-mail od Vláďi s textem: „Kdybyste s Vojtou nevěděli, co máte v pátek dělat, přijeďte.“ Já měl jasno okamžitě, „Manušickou RCEV srandasoutěžičku“ si ujít nenechám, i kdyby se nakonec lítat nedalo 🙂 .

Rubriky: RCEV | Napsat komentář

RCEV Suché – 14.10.2017

Letošní poslední soutěž RCEV zorganizoval Ruda Rada v Modelparku Suché. Počasí se po měsíci umoudřilo a předpověď slibovala velmi slušné podmínky. Pilotů se sešlo 20, když na poslední chvíli pro nemoc svou účast odvolal synek Vojta.

Rubriky: RCEV | 3 komentáře

RCEV Manušice – 23.9.2017

Manušická soutěžička RCEV (Django Cup?) nebo tradiční enka v Roudnici, toť byla otázka, na níž jsem hledal odpověď několik dní; rozhodování nebylo jednoduché, ale nakonec jsem se rozhodnout musel, přeci nezůstanu doma 😉 .

Rubriky: RCEV | 1 komentář

RCEV Horní Branná – 9.9.2017

Celý týden jsem v sobě povzbuzoval regionální hrdost 🙂 a neustále sledoval počet přihlášených na Dino a Horní Brannou. Že by se v Čechách nenašlo víc pilotů než na Moravě? Ještě v pátek ráno to vypadalo spíše na přebor hořického … Celý příspěvek

Rubriky: RCEV | Napsat komentář

RCEV Plzeň – 2.9.2017

Sobotní RCEV v Plzni byly vpravdě rodinnou soutěží. Ačkoliv bylo přihlášeno 11 pilotů, nakonec se jich objevilo pouze osm.

Rubriky: RCEV | 1 komentář

RCEV+F5J Suché – 19.-20.8.2017

Symbolem letošního Víkendu elektrovětroňů v Modelparku Suché je pro mě tato fotka, neboť se mi okamžitě vybaví hláška Tomáše Váni: „Sednu si na bod, tady se mi nemůže nic stát.“ A měl (skoro) pravdu 🙂 .

Rubriky: F5J, RCEV | Napsat komentář

RCEV Lány – 16. 7. 2017

Konečně to vyšlo 🙂 . Mám rád symetrii a proto jsem byl štěstím bez sebe, že se nás v Lánech sešlo 18 – tři skupiny po šesti – bez mezer 🙂 !

Rubriky: RCEV | 4 komentáře

RCEV Nová Paka – 20. 5. 2017

Předpověď počasí na sobotu děsila, děsila, děsila – až některé vyděsila 🙂 . Přestože všichni přihlášení nepřijeli, 25 pilotů „malých výškoměrů“ je na dané podmínky moc hezký počet.

Rubriky: RCEV | 6 komentářů

RCEV Roudnice n. L. – 30. 4. 2017

Patnáct pilotů, usměvavé počasí, zrádná termika 🙂 – taková byla „roudnická véčka“.

Rubriky: RCEV | 2 komentáře

Sranda soutěž RCEV Manušice – 20.11.2016

Další kolo Django Cupu, tentokrát uvedeného pod názvem „Sranda soutěž RCEV Manušice“ uspořádal dnes Vláďa Papírník a kolektiv. Soutěžili jsme sice jen čtyři, ale Django má už hodně členů manušického klubu, prý (nebo možná) se příště přidají.

Rubriky: RCEV | 8 komentářů