RCEV Nová Paka – 19. 8. 2023


Tradiční „tříčtvrteční prázdninová“ (14 dní do začátku školního roku) soutěž RCEV bývá tradičně doprovázená Horkem (s velkým H). Zapomene-li si pilot doma čepici, poslouží dobře utěrka a elektrikářská páska 😉 .
Číst →

RCEV Roudnice n. L. – 23. 7. 2023


Ve středu jsem psal Vláďovi, jestli se chystá do Roudnice, že hledám motivaci. Napsal, že se přihlásí, takže když on, tak já také. Předpověď byla větrná, v sobotu jsem ještě zkoušel Tomáše, jestli nechce soutěž přeložit, ale vyhnal mě 🙂 . Ráno bylo kouzelné, termické, s jen slabým větříčkem, prostě pláž 🙂 .
Číst →

RCEV H. Branná – 18. 6. 2023


V pátek mi volal Martin, že po poradě s Krakonošem překládá soutěž RCEV ze soboty na neděli. Měli jsme již od čtvrtku rodinnou sešlost v nedaleké Rokytnici nad Jizerou, takže jsme museli trochu upravit plány 🙂 . Krakonoš měl pravdu, neděle byla jako vymalovaná.
Číst →

RCEV Plzeň – 3. 6. 2023


Obvykle se říká „třikrát a dost“, pro sobotní plzeňskou soutěž RCEV by ale většině pilotů ani „tři škrtačky“ nestačily. Ani jsem nenašel neutrální fotku do titulku (ten můj zatracený hyenismus 🙂 ), ale reklama je taky dobrá, ne? Povšimněte si zejména krytu TEMNO 2.0 na počítač a koláčků 🙂 .
Číst →