7. MS RCEV – 30. 10. 2022

Výňatky z e-mailové korespondence:
Neděle (den odlétání 6. MS): „Ahoj pánové, tedy připadám si jako žumpa – nasranej a vyčerpanej, přesto to byla parádní neděle, děkuji.“
Pondělí: „Vyslal jsem několik průzkumných emajlů ohledně ERES v neděli 30.10. NIKDO nemá čas.
Úterý: „… co kdybychom si dali v neděli RCEV repete?“

Dali jsme si, v neděli se nás v Manušicích sešlo šest.
Číst →

6. MS RCEV – 23. 10. 2022


Dneska začnu zprostředka, či vlastně skoro od konce. Na šestou manušickou soutěžičku jsem přijel v odhodlané náladě, ale protože už nemám oči jako dřív, či jsem to spíše s tou odhodlaností přehnal, dostal jsem „za uši“. Naštěstí to dobře dopadlo 😉 .
Číst →

RCEV Nová Paka a Hořice – 8. a 9. 10. 2022


Touto roční dobou už jsme měli být zalezlí v norách a věnovat se zimnímu spánku nebo stavění nových modelů, ale bylo ještě potřeba dolétat odložené soutěže – v sobotu v Nové Pace, v neděli v Hořicích. Tento článek pokrývá oba dny, takže je nechutně dlouhý – běžte si udělat kafe, než se pustíte do čtení.
Číst →

5. MS RCEV – 28. 8. 2022


Na pátou manušickou soutěžičku jsem se moc těšil. Před týdnem jsem sice přijel na novopackou soutěž, ale po přivítání se s kamarády jsem usoudil, že prší a fouká moc a zbaběle prchl (nakonec byla soutěž stejně přeložena). Termicko-létací abstinenční příznaky jsem měl ale už nesnesitelné. Hmmm, měl jsem to ještě nějakou dobu vydržet 🙂 , jak si přečtete dále.
Číst →

4. MS RCEV – 17. 7. 2022


Na čtvrtou dávku smíchu, narážek, urážek, porážek, naštěstí ne srážek, jsme museli kvůli počasí čekat o týden déle než obvykle, v Manušicích jsme se v hojném počtu 6 pilotů sešli až v neděli. První hádankou, před který nás Karel postavil, bylo zjistit, co má pod sukní 🙂 . Hmm, pořád ještě nevíme 😀 .
Číst →