Archiv rubriky: RCEV

RCEV Lány – 16. 7. 2017

Konečně to vyšlo 🙂 . Mám rád symetrii a proto jsem byl štěstím bez sebe, že se nás v Lánech sešlo 18 – tři skupiny po šesti – bez mezer 🙂 !

Rubriky: RCEV | 4 komentáře

RCEV Nová Paka – 20. 5. 2017

Předpověď počasí na sobotu děsila, děsila, děsila – až některé vyděsila 🙂 . Přestože všichni přihlášení nepřijeli, 25 pilotů „malých výškoměrů“ je na dané podmínky moc hezký počet.

Rubriky: RCEV | 6 komentářů

RCEV Roudnice n. L. – 30. 4. 2017

Patnáct pilotů, usměvavé počasí, zrádná termika 🙂 – taková byla „roudnická véčka“.

Rubriky: RCEV | 2 komentáře

Sranda soutěž RCEV Manušice – 20.11.2016

Další kolo Django Cupu, tentokrát uvedeného pod názvem „Sranda soutěž RCEV Manušice“ uspořádal dnes Vláďa Papírník a kolektiv. Soutěžili jsme sice jen čtyři, ale Django má už hodně členů manušického klubu, prý (nebo možná) se příště přidají.

Rubriky: RCEV | 8 komentářů

Soutěžička RCEV, Manušice – 22.10.2106

„Historicky první, nejlepší a nepřekonatelnou Manušickou RCEV soutěžičku“ uspořádal v sobotu Vláďa „Papíra“ na manušickém letišti. Uvedený nadpis je na diplomech (ještě nich bude řeč) a tento záměr se podařilo bezezbytku naplnit ve všech punktech 🙂 .

Rubriky: RCEV | 5 komentářů

RCEV Hořice – 1. 10. 2016

Rekordní účast, 33 pilotů na soutěži „malých výškoměrů“ RCEV tu ještě nebylo. K tomu nádherné babí léto, skvělá kantýna a výborně připravený pořadatelský tým v Hořicích.

Rubriky: RCEV | 2 komentáře

RCEV Suché – 20. 8. 2016

V modelářském ráji u obce Suchá mezi Ústím nad Labem a Teplicemi uspořádal MK Severka elektrovětroňářský víkend, v sobotu se létaly malé výškoměry RCEV, v neděli následovala „plnotučná“ F5J.

Rubriky: RCEV | 2 komentáře

RCEV Lány – 16. 7. 2016

Soutěž RCEV v Lánech poznamenal výpadek Stoupáku, takže se nebylo možné na soutěž registrovat on-line, a také zahraniční soutěž v F5J. Přesto se nás v krásném areálu leteckomodelářského letiště v Lánech sešlo 13.

Rubriky: RCEV | 6 komentářů

RCEV Lomnice – 19. 6. 2016

Na „ultralajtím“ letišti v Lomnici nad Popelkou se nás s „malými ptáky“ sešlo 19. Organizace byla, jako ostatně v Lomnici vždy, naprosto dokonalá, snad jen jedinou pihou na kráse byla přestávka způsobená přeháňkou. Lomnickým patří dík za pěknou soutěž 🙂 … Celý příspěvek

Rubriky: RCEV | 1 komentář

RCEV – Suché 22.8.2015

Skvěle připravení pořadatelé MK Severka přivítali v nádherné přírodní scenérii Modelparku Suché 15 pilotů kategorie „malých výškoměrů“ RCEV.

Rubriky: RCEV | 2 komentáře