Drobky – 16. 2. 2021

Při čtení RCGroups jsem narazil na blog modeláře s nickem Monza Red a jeho popis účasti na „Poháru Baronů“, pokud vládnete angličtinou, stojí za přečtení, na překlad je to (na mě) příliš dlouhé. Než si pustíte video, doporučuji přečíst následujících pár řádků:
Číst →

Drobky – 6.5.2018


Nechce se mi závodit. Vím proč a doufám, že to přejde, ale v nejbližších týdnech, možná měsících, hodlám soutěžní hemžení na modelářských letištích jen zpovzdálí sledovat, což, jak znalci Cimrmanova díla vědí, také není špatné 🙂 . To ale neznamená, že bych na modely zanevřel, to v žádném případě.
Číst →

FMT


Přestal jsem si před léty kupovat české modelářské časopisy (vlastně co odešel z redakce RCR pan Sládek) a po krátkém koketování s anglicky psanými časopisy jsem skončil u FMT. Zdá se mi mému naturelu bližší a taky si mohu procvičovat své chabé znalosti německého jazyka. Navíc teď nemám na modely čas 🙁 , tak se modelářsky vyžívám alespoň čtením 🙂 .
Číst →

Ceny v soutěži – anketa


Létání s elektromodely je boj a vítězství v boji musí být náležitě odměněno. Jakožto lidé civilizovaní nežádáme majetku ani manželek poražených soupeřů (vždyť jde většinou o dobré kamarády 😉 ), nýbrž se spokojíme s odměnou symbolickou.
Číst →