První krev :-)


Můj kamarád říká, že i pád na ústa je pohybem vpřed, ale popořadě.


V neděli už jsem nemohl doma vydržet, a že si zajedu do Německa podél Labe. Odpoledne mělo pršet, tak jsem vyrazil dost brzy ráno. Samozřejmě, cestou na sever pršet začalo, postupně déšť houstl, když jsem se obrátil, tak jsem mu zase ujel 🙂 .


Nejvyšší zaznamenaná voda – v roce 1845, ale v roce 2002 chyběl jen krůček 🙂 , brrr – to jsou divné rekordy.


Mám scenérii labského údolí rád, je kouzelná.


Poutač u „hračkárny“ – dílny, kde vyrábějí (a prodávají) dřevěné hračky.


Přívoz.

50 metrů od domova jsem dostal nápad, který se mi velmi nevyplatil 🙂 . Při sjezdu, pomalinkém, mě napadlo, že si utřu nudli a pustil jsem pravou brzdu. Koloběžka se postavila na přední, nějak mi povolilo koleno a bylo vymalováno 🙂 . Až na to koleno jsem si jen natloukl „hýždi“ a odřel ruku, nic vážného, ale těch jmen různých savců, co jsem si přidělil 🙂 . Alespoň jsem mohl nedělní odpoledne strávit v posteli s knihou a ne u žehlicího prkna 🙂 . Situace se lepší každou hodinou, počítám, že ve čtvrtek zase vyrazím. Snad si budu tuto lekci pamatovat.

Fotky jsou z mobilu a pršelo, omluvte prosím jejich kvalitu.

Honza
16.5.2016

2 thoughts on “První krev :-)”

  1. Chvilku jsem si dal pokoj, včera už jsem ale nevydržel a jel se projet. Asi 20 km velmi výletním tempem a už zase skučím. Asi budu muset koloběžku pověsit na pár dní na hřebík 🙁 . Koleno, koleno, kolínko bebí 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Optionally add an image (JPEG only)