Čistka


Uklízíme.


Stavebnici Veloxity vyhrál Vojta v Bechyni, krabice je otevřená, ale nic nechybí. Chvilku jsem přemýšlel, jestli se nechci „naučit viset“ 🙂 , ale nakonec jsem se vrátil na zem – akrobacie mi nikdy nešla a nakonec ani nebavila 🙂 .


I samokřídlo Zorro je z Bechyně, krabice je nerozbalená. Na blbnutí mám Skrčka 🙂 .


Vysílač Multiplex Royal Evo se syntetizačním modulem pro 40 MHz, k tomu „hrst“ přijímačů a krystalů, vše funkční. Bude se mi po něm stýskat 🙂 , opět jsem si uvědomil, kam se Spektrum na Multiplex hrabe 🙂 .


Planetová převodovka Maxon 4.4:1. Kdysi jsem ji od někoho koupil v rámci nadšení nad Autonomy, ale ani nevybalil. Teď se šílí okolo úzkých trupů F5J, třeba se někomu bude hodit.


A nakonec něco pro opravdové pamětníky – stejnosměrný regulátor Jeti 020 a k tomu motor MIG 480. Kdysi jsme na to i létali, dneska tak možná do lodičky.

Pokud někdo něco z tohoto chcete, napište mi prosím na e-mail 🙂 .

Dík, Honza

Komentáře: 6

 1. Převodovka už není.

  Ještě jsem dostal za uši, že jsem nenapsal ceny. Tedy rádio 500 Kč, stejnosměrná soupravička 200 Kč, za stavebnice nechci peníze, protože jsem je nekupoval, nýbrž pár až několik piv 🙂 , podle příležitosti.

  Dík, H.

 2. Ahoj Honzo,
  měl bych zájem o Veloxity, koupil bych synkovi, až se uvidíme tak zaplatím

  díky

  Pavel

 3. Zdravím. Pokud je jeste k dispozici Zorro, tak bych mel zajem. Mam v oblibe samokridla, bavi me je srovnavat a ucit letat novacky jelikoz tam neni co ulomit.. Domluvime se? Dekuji

Komentáře nejsou povoleny.