Únorové kolo 2012 – výsledky

1. Karol Chyba 71
2. Ivan Hořejší 106
3. Petr Dušek 123

4. Jan Kubica 135
5. Bohuš Belan 169
6. Petr Lokvenc 180
7. Béda Koros 217
8. Boban Janák 218

Excelový soubor s výsledky.
(Prosím kontrolujte – podvádím :-), i když ne schválně).

„V tej Nitře je ňákej divnej vzduch“, s malou úpravou mohu jen opakovat větu z minulého měsíce: „Karolův výsledek je na únor skoro neuvěřitelný“, klobouk dolů.

Ivan opět nezklamal, sice to pořád svádí na Supru, že on nic, že to ono samo, ale já už ho prokoukl – sice létá málo, ale zato pořád dobře. To já furt trénuju a trénuju a … NIC!!!

Petr je můj člověk, dokáže velmi přesně vyjářit pocity, které při řízení modelu mám sám, posuďte sami: „bublinky chodily, ale zdárně jsem jim unikal“. A člověk si může hlavu ukroutit, jak že je to možné.

Bédo, to nové křídlo je nádherné. Prosím, jak jsi dělal povrchovku? Ty hvězdy jsou moc hezké. A nemáš problémy se stabilitou kvůli malé VOP?

Těžší model něž Anubis v této soutěží asi nelétal. 3 kg na 3 m to opravdu moc na termiku nevypadá, ale když se to umí, tak ani těžký model nevadí. Bobane, kde máš Nefertiti a Ikara?

A ještě jsem zapomněl na Petra Úpického a Bohuše Žilinského: kluci, vždy otevírám vaše komentáře s nadějí, že už jste přede mnou … a zase nic :-(. Snažte se trochu. A nebo snad raději ani ne :-).

Na příští kolo vyndám Castora, těšte se.

Dík,
Honza
5.3.2012

komentářů 6

 1. Honzo,
  vypadá to jako hvězdy ale je to trochu nedopatřením jak mi pronikl při stříkaní sprejový autoemail pod stříkací papírovou šablonu nedokonale přilepenou na duroflexovou folii na kterou potom laminuji dvě vrstvy tkaniny 24g/m2 a potom to strkám s výřezy do vákuovacího pytle.
  Ano, máš pravdu letadlo je vzhledem k ploše směrovky trochu méně stabilní, ale nic hrozného.
  Dělám ještě jedno křídlo 2500mm s profily AG40-43 něco na způsob PIKE ale menší. Uvidím jak se to povede. K tomu bych měl rád i jiný trup.
  Ahoj Béda.

 2. Jenom mohu opakovat, ze mne to zacalo bavit v okamziku, kdy jsem zacal pouzivat odpocitavani ze zaznamniku. Predtim jsem koukal chvili nahoru, chvili na stopky a svym vysledkum jsem sam moc neveril …

 3. Ahoj Honzo.
  Nefertiti dopadla velice špatně.Zkoušel jsem dvakrát za sebou obrácený loping a křídla to nevydržely.Ikaros je prodaný.Doma mi nezbylo nic jiného než Anubis,ale dá se to s ním.Aspoň s ním víc lítám a snažím se.Teď se dodělává APIS,r 2400mm a letovka okolo 850-1000g.Tak uvidím jak to bude lítat.

Komentáře nejsou povoleny.