Pozvánka – RCEE 11.9.2011

Místo: Manušice u České Lípy
Doba: 11.9.2010 asi od 9:30 (soutěžní okno asi tak od 11:00 do 14:30)
Kategorie: RCEE (Autonomy) (pravidla v pdf)

 1. Prosím o přihlášky (jméno/kanál – jako komentář k tomuto příspěvku nebo e-mailem na jan.kubica@rcex.cz nebo telefonem či SMS na 602437340), byť i jen předběžně (v případě kolize kanálů má dříve přihlášený pilot prioritu).
 2. Naposledy bude možnost létat na „čas motoru“ ve smyslu poznámky pod čarou (v pravidlech). Lepší je pořídit si správnou baterku (1/10 hmotnosti modelu, případně +30 gramů na BEC).
 3. Diplomy pro vítěze a ceny pro každého budou, buřty a nějaká buchta (myslím sladkost :lol:) taky, pití si přivezte vlastní. Vklad 50 Kč.
 4. „Sranda soutěž o zbytky“ bude, jen ještě nevím jaká :D.
 5. Pokud „nebude“ počasí, tak si ponechávám právo soutěž zrušit nebo přeložit. Létat termiku bez termiky je trapné.

Honza
26.8.2011

Komentáře: 10

 1. Ahoj
  Ja se budu snazit prijet (kan.90/40MHz), mozna se mi podari zlakat i nekoho dalsiho (asi mladyho Honzu P., 2.4G).
  Nezapomen pri objednavani pocasi vyplnit i maximalni pripustnou rychlost vetru!
  🙂

 2. Ahoj Honzo,
  předpověď počasí zatím vypadá nadějně. Z Hořic snad přijedeme taky dva, já a Pavel Školník, oba 2,4G.

 3. Počasí bude (vezměte si s sebou „mazání“ :-)), klobásky a koláč taky, jen ta účast je mlhavá – zatím mám 6 přihlášek, ale ústečtí to mají povinně :lol:, tak věřím, že se na 10 dostaneme. H.

 4. Ja prijedu s Honzou Prochazkou (doufam ze mlady pan se uraci rano vstat a nechat se nalozit do auta). Ostatni „prazsti Honzove“ se vymlovaji na manzelky, rodici se potomstvo, budovani obydli a tak podobne. Jo a Viktor N. psal ze ma nabourany model a nevi jestli ho stihne opravit.

  1. To by mě zajímalo, jestli je zvládnutí těchto dvou prvků podmínkou nutnou k zisku titulu mistra světa. Pokud ano, jsme na dobré cestě :lol:. Ale je taky možné, že se to „naučil“ až jako mistr, a potom jsme v … dobré společnosti 2x 😆 H.

   1. Chvíli docela nadějně krouží, ale jakmile nasadí osmičku (0:49), jde nezadržitelně k zemi… jsem rád, že i u mistrů to takhle spolehlivě funguje 🙂

    1. Mě zaujalo něco jiného – že naděje žije ještě ve 3 m. Když už chtěl opakovat, proč nepřistál dříve. Vím, že už na 1000 asi neměl šanci, ale stejně. Viděl jsem to i v Dubnici, ve 20 m výšky 200 m po větru a točí – prostě víra hory přenáší :-). H.

 5. Tak z Ústí nebude nikdo – Honza pracuje a Jarda nemá s čím létat (prý kvůli Fasstu :-(). H.

Komentáře nejsou povoleny.