Pozvánka Non-Stop – 13.3.2011

Doba: neděle 13.3.2011 ve 13:30
Místo: Dobrná (u Děčína), kousek od rozhledny Sokolí vrch (50°46’44.869”, 14°16’42.247”)
Vklad: 10 Kč
Ceny: malinké, zato pro každého

Pravidla – viz v liště nahoře, daňový výkon je přípustný (program v excelu). Protože všichni létají společně, nesmí být kolize kanálů – bude platit „kdo se dříve přihlásí, ten létá“.

Předpověď počasí je příznivá, těším se.

Honza
9.3.2011

Komentáře: 9

  1. Jo, co si kdo troufne :lol:, vloni dost „průletů“ končilo „přistáním“ :-). H.

 1. Skoda, 13. jsem (opet) na horach. 🙁
  Doufam ze plati soutez 1.5. v Manusicich, uz se tam tesim.
  Snad do te doby zvladnu i neco natrenovat, letos jsem tomu jeste moc nedal.

 2. Tomáš mi nasadil brouka do hlavy. V kalendáři mám na 30.4. psané v Hořicích spínače (RCEV-FXJ), vzhledem k dosavadnímu „zájmu“ o tuto kategorii jsem uvažoval o změně na Autonomy, ale to pak máme jeden víkend dvě soutěže 100km od sebe (pokud platí 1.5. Manušice) … Zkuste něco poradit ať netříštíme síly.

 3. Ja to mam jednoduchy, 30.4. vecer hrajeme s kapelou, takze v sobotu uz zadny dalsi litani nestihnu…
  No teoreticky, pres den nekde litat, vecer koncert, rano vyrazit do Manusic… stihnout by to slo, ale mozna bych to neprezil a rozhodne si to vubec neuzil. I tak bude peklo rano vstat a vcas vyrazit smer Ceska Lipa.

 4. Non-Stop bude „lokálka“, když se nás sejde 5, budu rád.

  Na 1.5. jsem ale neplánoval Autonomy, nýbrž „maso“ (Head-to-Head). Nicméně nápad spojit síly je rozumný. Pražáci to mají do Hořic možná blíž než do ČL, ale „ústečáci“ by asi prskali… Potom je ještě otázka, co létat – Autonomy, HtH nebo něco úplně jiného? H.

 5. Ja to mam do Manusic o 30km bliz, ViktorN taky, „mladej“ Honza Prochazka taky (toho naberu po ceste, pokud pojede). Takze z „prazaku“ to ma do Horic bliz snad jedine Vigo, ale nevim jestli ten pojede, je cerstve zenatej a zacina stavet barak….

  HtH nebo Autonony nebo Nonstop, cokoli budu litat. Neco novyho bych snad radeji nevymyslel, uz tak je toho dost.

 6. Manušice 1.5. musí zůstat tak jak jsou, samozřejmě včetně táboráku…
  „No představ si, takhle, když ta šťávička kape na ten chlebíček
  a celým lesem to voní…
  Buřty v lese jsou buřty v lese… …to je marný… “

  Svoji soutěž pravděpodobně posunu o měsíc – na 29.5. – a co se poletí, to se ještě uvidí. Zatím se kloním k Autonomy, ale třeba po zasedání CIAM FAI nastane prudký rozmach výškových snímačů…

 7. Ach jo kluci, vy mi dáváte – šťávička, chlebíček, lesíček 🙂

  Tu soutěž 1.5. jsem myslel jako „hru“ na vyzkoušení HtH, o kteréžto kategorii mám pořád ještě trochu pochybnosti. Jestli ale přijede taková squadra, asi bude lepší (vyzkoušená) Autonomy a HtH nechat až na závěr (nebo na rozcvičku) 🙂

  Další Autonomy mám naplánované na 12.6 a 11.9. Možná by stálo za to spojit 29.5. s 12.6. (třeba jako rezervu pro případ špatného počasí). Nějak to dopadne, navrhuji zatím uložit k ledu a uvidíme po Cremoně. H.

Komentáře nejsou povoleny.