Drobky – 2.7.2010

Nový vzhled stránek a nová korespondenční soutěž.

Nový vzhled těchto stránek je dílem nové verze a nové šablony WordPressu (což je redakční systém pro tvorbu a správu internetových stránek). Zatím nevyšla oficiální česká verze, tak prosím omluvte, pokud se někde objeví nějaká pravopisná chyba.

Další novinkou je anglická verze stránek, zatím tam toho moc není, ale vyvztekal jsem se neskutečně. Vyzkoušel jsem několik plug-inů (to jsou takové moduly rozšiřující funkci základního programu), zkoušel i přechod na jiný systém (Drupal) a nakonec skončil u dvou instalací wordpressu. Je to zbabělé, nicméně fungující řešení. Stejně, jakmilo to začalo pracovat, už si nejsem jist, že ty anglické stránky potřebuji. Alespoň si procvičím cizí řeči 🙂

Za každou připomínku/námět k novému vzhledu bude rád.

EL30
Zase nová soutěž? Ne, pořád to samé – jde o variantu Autonomy/Non-stop upravenou pro korespondenční podobu.

Pravidla jsou na stoupáku, jde o dosažení jednoho co nejdelšího letu s daným přídělem energie, přičemž při nalétání 1/2 hodiny se pro další pokusy energie zmenší na polovinu.

Důvody za EL30 jsou samozřejmě sobecké – nebaví mě létat „jen tak“ (a třeba se i někdo přidá a já budu slavnej :lol:), ale hlavně stále hledám formát soutěže pro limitéry energie. Ty jsou podle mého názoru nevhodné pro klasické soutěže s daným maximem atd., ale proč by nemohly vznikat formáty nové, ne?

Honza
3.7.2010

Komentáře: 5

  1. Ahoj Honzo,
    s novym stylem mam docela problem ve Firefoxu, nadpis s obrazkem je vporadku, ale vse ostatni je posunuto o celou sirku stranky doprava. Cist to sice jde, ale je to nepohodlne… 🙁

    1. Tomáši, jakou máš verzi? Vojta má 3.6.1 a vypadá to normálně. Jinak to je jediné, co mě napadá, snad poradí Aleš, až se vrátí z Holíče. Díval jsem se na WP fórum, problémy s Firefoxem občas jsou, ale většinou nezreplikovatelné a tudíž těžko odhalitelné. Přinejhorším vrátím tu starou verzi WP … H.

  2. Tady na tomhle „vraku“ mam historickou v2.0, mozna v novejsi to bude lepsi. Vyzkousim na jinem PC (jestli me k nemu deti pusti, jinak az v pondeli v praci).

  3. Verze 3.5.4- vše v pořádku. Jinak běžně používám Google Chrome a také vše v pořádku. Mimochodem Tomášovi ( mému malému ) se moc líbí titulní fotka, máš pochvalu 🙂

    1. Dík, mám tam vás „enkové“ kamarády skoro všechny pohromadě 🙂 H.

Komentáře nejsou povoleny.